Мінфін оновив форму декларації про майновий стан

В обраному У обране
Друк
Кравченко Дар’я, Децюра Сергій, Нестеренко Максим
Бухгалтерський тиждень Липень, 2017/№ 31
Наказ Мінфіну від 06.06.17 р. № 556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859»

Наказом, що коментується, Мінфін:

• уніс зміни у форму Податкової декларації про майновий стан і доходи, затверджену наказом Мінфіну від 02.10.15 р. № 859;

• виклав у новій редакції інструкцію із заповнення такої декларації.

Найбільше дісталося формі самої декларації та її додаткам.

1. У розділі II «Доходи, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу» декларації з’явився новий ряд. 10.9.1. Він призначений для відображення інших доходів у вигляді додаткового блага (пробаченого (анульованого) боргу за отриманим іпотечним кредитом).

2. У розділі I «Доходи від провадження господарської діяльності» додатка Ф2 також не обійшлося без доповнень. У ньому знайшла собі місце графа для відображення амортизаційних відрахувань (у складі вартості документально підтверджених витрат, пов’язаних з госпдіяльністю).

У зв’язку із цим у додаток Ф2 додали ще один розділ (розділ II) для розшифровки інформації за нарахованою амортизацією.

3. Тепер уже розділ III «Податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб/військового збору» додатка Ф2 також доповнений новими рядками:

ряд. 1.5 — для внесення сум ПДФО, що підлягають сплаті до бюджету самостійно платником податків за результатами звітного року;

ряд. 2.2 і 2.3 — для відображення сум військового збору, що самостійно нарахований і підлягає сплаті до бюджету платниками податків за підсумками звітного року.

Інші уточнення й доповнення обумовлені змінами в ПКУ, які були внесені ще Законом України від 21.12.16 р. № 1797-VIII і запрацювали починаючи з 01.01.17 р.

Наказ набуде чинності 31.12.17 р.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити