Нюанси заповнення розблокувальної Таблиці

В обраному У обране
Друк
Кравченко Дар’я
Бухгалтерський тиждень Липень, 2017/№ 31
Як правильно заповнити Таблицю платника податку до заблокованої податкової накладної (ПН)?

Таблицю платника податку (ТПП) (форма J(F)1312301) заповнюють і подають на розгляд «розблокувальної» Комісії ДФСУ ті платники ПДВ:

• які отримали квитанцію про зупинку реєстрації ПН або розрахунку коригування в ЄРПН (п. 3 Критеріїв № 567*);

* Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджені наказом Мінфіну від 13.06.17 р. № 567.

• і в яких товари/послуги «на вході» не відповідають товарам/послугам «на виході».

Однак про порядок заповнення ТПП у Критеріях № 567 сказано мало. Відомо, що в ній мають бути вказані коди за КВЕД, коди товарів, що придбаваються/постачаються, за УКТ ЗЕД, і коди послуг, що придбаваються/постачаються, за ДК 016-2010.

Усі інші відомості можна почерпнути лише з роз’яснень податківців, що розміщуються на офіційному сайті ДФСУ (http://sfs.gov.ua). Ми з’ясували, що:

код виду діяльності за КВЕД потрібно вказувати у вигляді 4 знаків з розділовою крапкою («10.41»);

код товару, який придбавається/продається за УКТ ЗЕД, — у вигляді від 4 до 10 знаків без розділових знаків («1201»);

код послуги повинен містити від 5 до 14 символів. Тобто мінімум 4 знаки з розділовою крапкою («33.12» або "33.12.24-00.00»).

Попереджаємо: для контролерів код «33.12» і код «33.12.24-00.00» — це різні коди. Тому якщо в ТПП ви вказали код «33.12», то саме його і пишіть, заповнюючи ПН, щоб уникнути блокування. Аналогічний підхід потрібно застосовувати і за товарами.

І останнє — у кожному рядку, у якому вказаний код КВЕД, необхідно внести або код придбаного товару/послуги, або код товару/послуги, що продається. Якщо вказати такі дані разом (в одному рядку) — Комісія не прийме таку ТПП до розгляду.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити