Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Відмовитися від податкових різниць «малодохідник» може лише один раз

Бухгалтерський тиждень Березень, 2017/№ 10
В обраному У обране
Друк
Чи має право «малодохідний» платник податку на прибуток (річний дохід не перевищує 20 млн грн.), який у минулому році застосовував коригування фінансового результату до оподаткування на податкові різниці, прийняти рішення про незастосування таких коригувань?

Для платників податку, у яких дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухобліку за останній рік, не перевищує 20 млн грн., об’єкт оподаткування може визначатися без коригування фінрезультату до оподаткування на усі різниці, крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років ( п.п. 134.1.1 ПКУ).

При цьому «малодохідник» має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінрезультату не більше одного разу протягом безперервної сукупності років, в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу. Про прийняте рішення він зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік у такій безперервній сукупності років. У подальші роки такої сукупності років коригування фінрезультату також не застосовуються.

Отже, малодохідний платник податку на прибуток, який застосовував податкові різниці, має право один раз у будь-якому році безперервної сукупності «малодохідних» років прийняти рішення про незастосування податкових різниць. Для цього йому достатньо зазначити про прийняття такого рішення у податковій декларації з податку на прибуток підприємств за такий податковий (звітний) рік.

За матеріалами ЗІР ДФСУ, категорія 102.02

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно