(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 22
  • № 19-20
  • № 18
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
9/28
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Травень , 2017/№ 21

Борг, який гасять бюджетним відшкодуванням з ПДВ

http://tinyurl.com/yysp9ebp
На сьогодні суб’єкт господарювання має змогу зарахувати за своєю заявою бюджетне відшкодування з ПДВ у рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення свого податкового боргу, що виник з інших платежів ( п.п. «б» п. 200.4 ПКУ).

У зв’язку цим виникло запитання: чи можна за рахунок бюджетного відшкодування з ПДВ погасати податковий борг, що виник з платежів, надходження яких розподіляються між державним і місцевим бюджетами?

Відповідь на це запитання надав Мінфін. Він переконаний, що таке зарахування зробити не вдасться. Річ у тім, що згідно з п.п. «в» п. 87.1 ПКУ за рахунок сум бюджетного відшкодування з ПДВ можна гасити лише податковий борг з платежів, що йдуть тільки до держбюджету (наприклад, з акцизного податку, рентної плати за користування радіочастотним ресурсом тощо).

Отже, якщо у вас є борг щодо платежів, які розподіляються між місцевим і державним бюджетом (з податку на прибуток чи податку на доходи фізосіб), то погасити його бюджетним відшкодуванням з ПДВ не вдасться.

(Лист Мінфіну від 21.04.17 р. № 35130-12-10/11072)

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
бюджетне відшкодування ПДВ, сплата грошових зобов'язань, погашення податкового боргу додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті