Правила заповнення оновленої форми № 20-ОПП

В обраному У обране
Друк
Бухгалтерський тиждень Травень, 2017/№ 21
Який порядок заповнення розд. 3 повідомлення за формою № 20-ОПП?

При поданні інформації про об’єкт оподаткування розд. 3 оновленого повідомлення за формою № 20-ОПП заповнюють таким чином:

• при першому наданні — зазначаються всі об’єкти оподаткування;

• при наступному поданні — зазначається новий об’єкт оподаткування або об’єкт оподаткування, щодо якого відбулися зміни.

У гр. 2 «Код ознаки надання інформації» вказують у разі:

1) подання інформації про новий об’єкт оподаткування — код «1 — первинне надання інформації про об’єкти оподаткування»;

2) зміни відомостей про об’єкт оподаткування (зміна типу, найменування, місцезнаходження, виду права або стану об’єкта оподаткування) — код «3 — зміна відомостей про об’єкт оподаткування»;

3) зміни призначення об’єкта оподаткування або його перепрофілювання інформація надається двома рядками:

• в одному інформацію про закриття об’єкта оподаткування, призначення якого змінюється, указують код «6 — закриття об’єкта оподаткування»);

• у другому оновлену інформацію вказують кодом «1 — первинне надання інформації про об’єкти оподаткування». При цьому змінюється ідентифікатор об’єкта оподаткування.

Графа 3 «Тип об’єкта оподаткування» заповнюється відповідно до рекомендованого довідника типів об’єктів оподаткування, що оприлюднений на офіційному веб-сайті ДФС та розміщений на інформаційних стендах у контролюючих органах (http://sfs.gov.ua/dovidniki—reestri—perelik/dovidniki-/127294.html).

Графа 4 «Найменування об’єкта оподаткування» заповнюється найменуванням об’єкта, якщо воно є.

У гр. 5 «Ідентифікатор об’єкта оподаткування» вказують числове значення, яке складається з коду типу об’єкта оподаткування та внутрішнього ідентифікатора, прийнятого самою особою, що складається з 5 знаків.

Наприклад: для кафе ідентифікатор об’єкта оподаткування може бути 24700001, де 247 — код відповідно до рекомендованого довідника типів об’єктів оподаткування, 00001 — внутрішній ідентифікатор, прийнятий особою.

Графи 6 — 7 «Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ, де знаходиться об’єкт оподаткування» заповнюються відповідно до Класифікатора об’єктів адміністративно-територіального устрою, що розміщений на офіційному веб-сайті Держстатистики.

У гр. 9 «Стан об’єкта оподаткування» зазначається стан, у якому перебуває об'єкт: будується/готується до введення в експлуатацію; експлуатується; тимчасово не експлуатується; здається в оренду; орендується; не придатний до експлуатації; об’єкт відчужений/ повернутий власнику; зміна призначення/перепрофілювання.

У гр. 10 «Вид права на об’єкт» зазначається вид права власності: право власності; право володіння; право користування (сервітут, емфітевзис, суперфіцій); право господарського відання; право оперативного управління; право постійного користування; право довгострокового користування або оренди; право короткострокового користування, оренди або найму; іпотека; довірче управління майном.

На підставі проставленої відповідної позначки в гр. 11 здійснюється взяття на облік платника податків за неосновним місцем обліку в контролюючому органі за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.

Увага! Інформація про об’єкти оподаткування, такі як товари, дохід (прибуток) або його частина, обороти з реалізації товарів (робіт, послуг), операції з постачання товарів (робіт, послуг), відображається у відповідній податковій звітності платника податків (податковій декларації з податку на прибуток, з податку на додану вартість, податковий розрахунок за формою № 1ДФ тощо), тому про такі об’єкти оподаткування не потрібно повідомляти у повідомленні за формою № 20-ОПП.

За матеріалами ЗІР ДФСУ, категорія 119.11

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити