Гарячі запитання щодо акцизних складів: якщо АЗС і ГАЗС — єдине ціле

В обраному У обране
Друк
Шевчук Михайло, податковий експерт
Бухгалтер 911 Червень, 2019/№ 24
Як правильно заповнити форму № 20-ОПП, якщо юрособа має два договори купівлі-продажу АЗС (бензин) і ГАЗС (газ)? Але це одна заправка й РРО один, а адреса в договорах купівлі-продажу відрізняється літерою, наприклад: будинок 83 та будинок 83А. Юридична адреса зареєстрована за адресою ГАЗС. Чи потрібно у формі № 20-ОПП зазначати два об’єкти та реєструвати два акцизні склади? Та як можна виправити раніше подану форму № 20-ОПП?

Як уявляється, факт наявності двох окремих адрес створить для суб’єкта господарювання низку проблем.

Об’єкт, пов’язаний з оподаткуванням. Поняття об’єкта оподаткування наведено в п. 22.1 ПКУ, згідно з яким таким об’єктом можуть бути майно, товари, дохід (прибуток) або його частина, обороти з реалізації товарів (робіт, послуг), операції з постачання товарів (робіт, послуг) та інші об’єкти, визначені податковим законодавством, з наявністю яких податкове законодавство пов’язує виникнення у платника податкового обов’язку. Реєструвати такі об’єкти платник податків зобов’язаний шляхом подання Повідомлення за формою № 20-ОПП*.

* Форму якого затверджено додатком 10 до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 р. № 1588.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити