Довільна відомість на виплату готівки

В обраному У обране
Друк
Біляєва Олена, податковий експерт
Бухгалтер 911 Червень, 2019/№ 25
Підприємство застосовує видозмінені форми розрахунково-платіжної відомості та відомості на виплату готівки. Чи можуть за це оштрафувати?

Типові форми розрахунково-платіжних відомостей № П-6 і № П-7 затверджено наказом Держкомстату від 05.12.2008 р. № 489. Ці документи підтверджують суму витрат на оплату праці працівників підприємства. Проте вони вже неабияк застаріли і незручні для використання. Тому цілком природно, що кожне підприємство розробляє власну, зручну для нього форму розрахунково-платіжної відомості.

Жодних штрафів за це немає. Але:

— щоб відомість мала статус первинного документа, в ній мають бути обов’язкові реквізити, передбачені ч. 2 ст. 9 Закону про бухоблік і п. 2.4 Положення № 881.

1 Положення про документальне забезпечення записів у бухобліку, затверджене наказом Мінфіну від 24.05.1995 р. № 88.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити