Система НАССР для малих харчових потужностей: на що чекати?

В обраному У обране
Друк
Шевчук Михайло, податковий експерт
Бухгалтер 911 Листопад, 2019/№ 45
З 20.09.2019 р. вимоги щодо застосування НАССР повинні були запрацювати й стосовно малих потужностей. Це передбачено ст. 21 Закону № 7711 і Законом № 16022. Але на практиці впровадити в життя ці норми не так і просто, тому далеко не всі поквапилися їх виконувати. У ВРУ зареєстровано законопроєкт, покликаний скасувати такі вимоги майже для всіх малих потужностей. Деталі — далі.

1 Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.97 р. № 771/97-ВР.

2 Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів» від 22.07.2014 р. № 1602-VII.

НАССР: «що таке та з чим його їдять» ?

Під цією абревіатурою мають на увазі постійно діючі процедури, засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.

Їх зобов’язані розробляти, вводити в дію та застосовувати (згідно з п. 2 ч. 2 ст. 20 Закону № 771) оператори ринку харчових продуктів. У свою чергу, оператор ринку харчових продуктів згідно з п. 55 ч. 1 ст. 1 Закону — це:

1) суб’єкт господарювання, який провадить діяльність3 та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів (крім матеріалів, що контактують з харчовими продуктами);

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити