Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Імпорт послуг

Альошкіна Наталя, податковий експерт
Бухгалтер 911 Жовтень, 2021/№ 41
Друк
ТОВ оплатило нерезиденту за участь у конференції, яка проходитиме онлайн. Тобто наші представники братимуть участь у конференції, перебуваючи в Україні перед екранами моніторів. У рахунку зазначено: «Міжнародна конференція з цифрових технологій». Чи виникає ПДВ з послуг від нерезидента? Вважаємо, у цьому випадку доведеться нарахувати ПДВ-зобов’язання, скласти ПН і відобразити в ПДВ-декларації (ряд. 6). Якщо ПН буде зареєстрована своєчасно, то вже в періоді її складання можна показати ПК (ряд. 13.1/Д1). Але тут не все так однозначно. Пояснимо!

Об’єктом оподаткування ПДВ є тільки ті послуги, місце постачання яких знаходиться на митній території України (п.п. «б» п. 185.1 ПКУ). За загальним правилом місце постачання послуг — це місце реєстрації постачальника цих послуг (п. 186.4 ПКУ). А ось спецправила діють для конкретних видів послуг, перерахованих у пп. 186.2, 186.3 ПКУ.

Щоб подивитися повну версію, передплатіть Pro доступ Вже передплатили? Увійти
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі