(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
8/23
Держслужбовець
Держслужбовець
Квітень , 2019/№ 4

Апгрейд Класифікатора професій: що робити та куди бігти?

http://tinyurl.com/y6o5mtut
Записи у трудовій книжці про найменування роботи, професії або посади, на яку прийнятий працівник, повинні відповідати найменуванням професій і посад, зазначеним у Класифікаторі професій. Нещодавно до нього були внесені чергові зміни. Ми цінуємо ваш час, тому з радістю підкажемо, як врахувати ці новації у кадровій документації.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Зміни №8 — Зміни № 8 до національного класифікатора ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затверджені наказом Міністерства економічного розвитку України від 15.02.2019 р. № 259.

Інструкція № 58 — Інструкція про порядок ведення трудових книжок працівників, затверджена наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 р. № 58.

КОРОТКО ПРО ЗМІНИ

Мінекономрозвитку своїм наказом затвердило Зміни № 8 до національного класифікатора ДК 003:2010 «Класифікатор професій».

Це вже восьмий апгрейд Класифікатора професій. Знаємо, що не всім подобається працювати з Класифікатором професій, не всі вважають його використання виправданим і необхідним, але «маємо те, що маємо». Тому наше з вами завдання — по-перше, розібратися, на що вплинуть ці зміни, по-друге, визначитись, як їх врахувати у кадровій документації.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
класифікатор професій, кадрові документи, назва посади, зміна назви, трудова книжка, штатний розпис додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті