Апгрейд Класифікатора професій: що робити та куди бігти?

В обраному У обране
Друк
Кучерова Оксана, юрист
Держслужбовець Квітень, 2019/№ 4
Записи у трудовій книжці про найменування роботи, професії або посади, на яку прийнятий працівник, повинні відповідати найменуванням професій і посад, зазначеним у Класифікаторі професій. Нещодавно до нього були внесені чергові зміни. Ми цінуємо ваш час, тому з радістю підкажемо, як врахувати ці новації у кадровій документації.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Зміни №8 — Зміни № 8 до національного класифікатора ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затверджені наказом Міністерства економічного розвитку України від 15.02.2019 р. № 259.

Інструкція № 58 — Інструкція про порядок ведення трудових книжок працівників, затверджена наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 р. № 58.

КОРОТКО ПРО ЗМІНИ

Мінекономрозвитку своїм наказом затвердило Зміни № 8 до національного класифікатора ДК 003:2010 «Класифікатор професій».

Це вже восьмий апгрейд Класифікатора професій. Знаємо, що не всім подобається працювати з Класифікатором професій, не всі вважають його використання виправданим і необхідним, але «маємо те, що маємо». Тому наше з вами завдання — по-перше, розібратися, на що вплинуть ці зміни, по-друге, визначитись, як їх врахувати у кадровій документації.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити