(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
10/23
Держслужбовець
Держслужбовець
Квітень , 2019/№ 4

Строковий трудовий договір і хвороба під час відпустки: продовжити чи звільнити?

http://tinyurl.com/yyzwb5yd
Епопея зі строковими трудовими договорами триває. Звичайно, з одного боку, їх укладення — безперечний вихід для роботодавця, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк. З іншого ж боку, строковий трудовий договір — це головний біль роботодавця, особливо щодо його закінчення, про що свідчать численні судові рішення. Одне з них — постанова Верховного Суду від 26.12.2018 р. у справі № 640/498/17-ц.

СУТЬ СПОРУ

Працівниця уклала строковий трудовий договір 21.09.2015 р., строк дії якого повинен був закінчитися 19.08.2016 р. Як часто буває, перед звільненням працівниці була надана щорічна відпустка. І все б нічого, але під час такої відпустки вона захворіла.

Тому працівниця написала заяву про продовження щорічної відпустки. Роботодавець, не довго думаючи, звільняє її 19.08.2016 р. у зв’язку із закінченням дії строкового трудового договору без надання їй частини відпустки, що залишилася.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
трудові відносини, строковий трудовий договір, щорічна відпустка, тимчасова непрацездатність, звільнення працівника додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті