Перезавантаження влади — що зміниться в оплаті праці держслужбовців

В обраному У обране
Друк
Коновал Світлана, головний спеціаліст відділу оплати праці в бюджетній сфері Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України, Руда Тетяна, головний редактор, t.rudaya@id.factor.ua
Держслужбовець Жовтень, 2019/№ 10
Закон про перезавантаження влади викликав чималий ажіотаж серед бухгалтерів держорганів. Адже його норми дуже витіюваті, та ще й набувають чинності в різний час. Пропонуємо вашій увазі експрес-аналіз: що ж із нового в оплаті праці держслужбовців діє вже зараз, а до чого нам потрібно готуватися з нового року.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Закон про перезавантаження влади Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» від 19.09.2019 р. № 117-IX.

Закон № 889 Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889.

Закон про перезавантаження влади набув чинності 25.09.2019 р.

Але! Більшість його норм, що, зокрема, стосуються впровадження держслужби за контрактом, набувають чинності з 01.01.2020 р. Зміни в порядку визначення посадових окладів держслужбовців теж набудуть чинності на початку наступного року.

Доки не забігатимемо вперед. Давайте спочатку розберемося, чи відбулися зміни в оплаті праці держслужбовців саме зараз, а вірніше з 25.09.2019 р.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити