Місцеве самоврядування, червень, 2019/№ 6/1 спецвипуск

  • Складаємо правильно: Положення про порядок перепланування, переобладнання та реконструкції приміщень Шановні юристи, ми продовжуємо наводити примірні положення щодо здійснення роботи в радах. У цій статті ми пропонуємо вам узагальнене Положення про порядок перепланування, переобладнання, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, зміни їх функціонального призначення на території відповідної ради1, яке ви зможете використовувати у своїй діяльності. Проаналізувавши відповідні положення різних міських, селищних та сільських рад, з упевненістю можемо говорити, що вони підлягають додатковому доопрацюванню з огляду на зміни, які відбулись у законодавстві.
  • Відшкодування моральної шкоди, завданої неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю ОМС Усе частіше громадяни звертаються до суду з позовними вимогами про поновлення порушених неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю ОМС прав, однією зі складових яких є моральна шкода. За яких умов такі вимоги будуть обґрунтованими та підлягатимуть задоволенню, на що необхідно звертати увагу ОМС — обговоримо у статті.
  • Про витрати на адвоката опонента у справі Опоненти у справі нерідко включають до судових витрат і витрати на професійну правничу (правову) допомогу, які можуть бути стягнуті з ради у разі прийняття рішення не на вашу користь. Про що слід знати під час вирішення цього питання, читайте далі.
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить