(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 96
  • № 95
  • № 94
  • № 93
  • № 92
  • № 91
  • № 90
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/12
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Грудень , 2014/№ 97

Юридичним особам можна надавати в оренду майно, перебуваючи на єдиному податку

У фахівців головного фіскального відомства запитали: чи можуть бути платниками єдиного податку (далі — ЄП) юридичні особи, які здійснюють лізингові (орендні) операції, та чи мають право такі платники єдиного податку надавати в оренду рухоме та нерухоме майно?

Автори порадували своєю відповіддю. Так, вони зазначили, що обмеження щодо застосування ЄП, передбачене п.п. 291.5.4 Податкового кодексу України, стосується фінансових установ. Це положення не поширюється на юридичних осіб — суб’єктів господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але надають послуги з фінансового лізингу.

Юридичні особи, що не є фінансовими установами, які здійснюють лізингові (орендні) операції, надають в оренду рухоме і нерухоме майно, мають право бути платниками ЄП, якщо ними виконуються інші умови застосування спрощеної системи оподаткування.

Категорія 108.12 Інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР»

юридична особа, Єдиний податок, оренда додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті