(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
2/10
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Квітень , 2015/№ 27

Акцизний податок не зазначено в чеку РРО: що «світить» за це порушення?

Контролери у Базі знань (категорія 109.20) відповіли на запитання щодо відповідальності за невідображення у фіскальному чеку РРО акцизного податку 5 %.

На думку контролерів, невідображення у фіскальному чеку РРО акцизного податку є порушенням вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР.

На їх думку, у цьому разі фінансові санкції застосовуються як за встановлення протягом календарного року в ході перевірки факту нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції. Штраф за це порушення:

— вчинене вперше — 1 гривня;

— вчинене вдруге — 100 відсотків вартості проданих із порушеннями, встановленими п. 1 ст. 17 Закону, товарів (послуг);

— за кожне наступне вчинене порушення — у п’ятикратному розмірі вартості проданих із порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (послуг).

Також посадові особи та працівники, які здійснили такі розрахункові операції, притягуються до адміністративної відповідальності згідно зі  ст. 155 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На нашу думку, такий підхід як мінімум спірний.

акцизний податок, РРО додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті