(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 27
  • № 26
  • № 25
  • № 24
  • № 23
  • № 22
  • № 21
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
3/22
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Квітень , 2015/№ 28

Орендар бензинового генератора має сплачувати екоподаток

ДФСУ у листі від 13.01.2015 р. № 311/6/99-99-15-04-02-15 вважає, що орендар бензинового генератора повинен сплачувати екологічний податок.

Такий висновок зроблено на підставі п.п. 240.1.1 Податкового кодексу України. Згідно з цією нормою, екологічний податок повинні сплачувати суб’єкти господарювання, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення.

Бензиновий генератор, на думку податківців, відноситься до стаціонарних джерел забруднення. При цьому не важливо, що суб’єкт господарювання використовує орендований бензиновий генератор.

Докладніше про сплату екоподатку при експлуатації електрогенераторів читайте у  «Податки та бухгалтерський облік», 2014, № 91, с. 17.

оренда, екологічний податок додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті