(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 11
  • № 10
  • № 9
  • № 8
  • № 7
  • № 6
  • № 5
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
4/19
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Лютий , 2015/№ 12

Повідомлення про прийняття на роботу подавати не треба

ДФСУ у листі від 29.01.2015 р. № 2627/7/99-99-17-03-01-17 роз’яснює, що оскільки на сьогодні відсутній порядок повідомлення податкового органу про прийняття працівника на роботу, то заповнення таблиці 5 додатка 4 до Порядку № 454* вважається «повідомленням», яке подається у складі обов’язкової звітності за календарний місяць до територіальних органів ДФС із зазначенням трудових відносин із прийнятими працівниками.

* Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 454.

При цьому окремо при кожному прийнятті працівника на роботу титульний аркуш із таблицею 5 додатка 4 до Порядку № 454 не подається.

Нагадаємо, що відповідно до оновленої ст. 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору та повідомлення фіскалів про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабміном. Водночас на сьогодні уряд не затвердив зазначений нормативно-правовий акт.

повідомлення про прийняття на роботу додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті