(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 13
  • № 12
  • № 11
  • № 10
  • № 9
  • № 8
  • № 7
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
17/89
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Лютий , 2015/№ 14

Чи реєструють ПН на неплатників?

Чи потрібно реєструвати ПН, складені на неплатників?

Тут ситуація схожа з попередньою. З одного боку, п. 11 підрозд. 2 розд. ХХ ПКУ вимагає реєстрації таких ПН (що не видаються покупцям). З іншого — штрафи за ст. 1201 ПКУ за нереєстрацію таких ПН до продавця незастосовні. Та й покупцю в цьому випадку не важливий ПК. Адже він — неплатник ПДВ.

Тільки обов’язково не забудьте зобов’язання за такими ПН відобразити в декларації (п. 201.10 ПКУ).

податкова накладна, реєстрація додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті