Єдинник? Торгуєш пивом? Плати акциз!

В обраному У обране
Друк
Адамович Н., Клиженко Я., Костюк Д., Мірошниченко В., Нестеренко М., Павленко О., Савченко О., Солошенко Л., Ушакова Л., Хмелевська О., Хмелевський І.
Податки & бухоблік Лютий, 2015/№ 14
Чи повинен у січні — червні 2015 року сплачувати акцизний податок ФОП-єдинник (2 група) з оборотів з роздрібного продажу пива?

Так, повинен.

Підпункт 212.1.11 ПКУ до платників «роздрібного» акцизу відніс суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, які реалізовують підакцизні товари. ПКУ для СПД-єдинників у питаннях сплати «роздрібного» акцизу жодних винятків не робить. А п. 216.9 ПКУ, що регулює дату виникнення ПЗ з цього податку, узагалі прямо згадує єдинників. Що ж до власне пива, то воно входить до переліку товарів, що обкладаються роздрібним акцизом, який наведений у п.п. 14.1.212 ПКУ.

Отже, починаючи з 1 січня цього року всі єдинники при реалізації пива (крім безалкогольного), а також столових вин або ПММ в ємностях до 20 л, дозволених єдинникам для продажу, зобов’язані сплачувати «роздрібний» акциз.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд