(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 5
  • № 4
  • № 3
  • № 1-2
  • № 104
  • № 103
  • № 102
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/20
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Січень , 2015/№ 6

ЄСВ з мінзарплати: коли можна не дотримуватися

Фахівці ДФСУ роз’яснили: якщо співробітник відпрацював частину місяця (був прийнятий/звільнений протягом місяця) і йому нараховано зарплату менше мінімальної, то абзац десятий ч. 5 ст. 8 Закону про ЄСВ (про обов’язкову сплату нарахувань ЄСВ з мінзарплати) не застосовується. У ньому йдеться про мінзарплату за повністю відпрацьований місяць. Положення абзацу десятого ч. 5 ст. 8 Закону про ЄСВ не застосовують і юрособи при нарахуванні ЄСВ на зарплату (лікарняні, декретні) працівників — інвалідів за ставкою 8,41 %.

Текст консультації дивіться в одному з наступних номерів «Податки та бухгалтерський облік».

ЄСВ додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті