(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 53
  • № 52
  • № 51
  • № 50
  • № 49
  • № 48
  • № 47
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
19/21
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Липень , 2015/№ 54

Якщо немає понижуючого коефіцієнта до ставки ЄСВ

Підприємство не застосовує понижуючий коефіцієнт до ставки ЄСВ у частині нарахувань. Чи потрібно в таблиці 1 Звіту за формою № Д4 заповнювати графи 19 «Середня заробітна плата за 2014 рік» і 20 «Середньомісячна кількість застрахованих осіб за 2014 рік»?

Реквізити «Середня заробітна плата за 2014 рік» і «Середньомісячна кількість застрахованих осіб за 2014 рік» віднесено Порядком № 435* до обов’язкових. Проте розраховувати ці показники та зазначати їх у графах 19 і 20 таблиці 1 Звіту за формою № Д4 слід тільки в разі застосування понижуючого коефіцієнта до ставки ЄСВ у частині нарахувань у звітному місяці. Це узгоджується з положеннями п. 6 розд. II Порядку № 435.

* Порядок формування та подання страхувальниками звіту за сумами нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435.

ЄСВ, понижуючий коефіцієнт додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті