(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 55
  • № 54
  • № 53
  • № 52
  • № 51
  • № 50
  • № 49
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
8/18
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Липень , 2015/№ 56

Робота в період випробування — за КЗпП!

Мінсоцполітики нагадує, що в період випробування на працівників поширюється законодавство про працю (лист від 16.04.2014 р. № 65/06/186-14).

Якщо протягом випробувального строку виявлено, що працівник не відповідає роботі, на яку його прийнято, роботодавець має право звільнити його, і це потрібно оформити відповідним наказом.

При цьому в наказі та трудовій книжці робиться посилання на  ст. 28 Кодексу законів про працю України, а підстава звільнення формулюється як «за результатами випробування».

період випробування додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті