(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 56
  • № 55
  • № 54
  • № 53
  • № 52
  • № 51
  • № 50
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
58/80
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Липень , 2015/№ 57

Перевищено мільйон: з коли застосовувати РРО

Підприємець перебуває на спрощеній системі (гр. 3). У I кварталі 2015 року обсяг доходу перевищив 1 млн грн. З якого числа треба застосовувати РРО?

Чітко кажучи, вас нова редакція п. 296.10 ПКУ, що звільнила малодохідних підприємців від застосування РРО, взагалі не стосується.

Станом на 01.07.2015 р. ПКУ зобов’язав вас (як утім і інших третьогрупників) застосовувати РРО. Проте подальші поправки до цього пункту ПКУ звільнили від цього обов’язку тільки тих, у кого річний дохід не перевищив 1 млн грн. Вони зобов’язані застосовувати РРО тільки в разі, якщо дохід перевищить 1 млн грн., але не одразу, а з першого числа першого місяця кварталу, наступного за тим, в якому критерій перевищено. Але вас це звільнення ніяк не стосується — у вас критерій уже перевищено.

Тому не виключено, що податківці будут наполягати на тому, що застосовуванні РРО починаючи з 1 липня 2015 року. Набуття чинності поправками до ПКУ на вас ніяк не впливає*.

* Утім, остаточний висновок можна буде зробити після появи тексту цього Закону.

РРО, дохід додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті