(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 52
  • № 51
  • № 49
  • № 48
  • № 47
  • № 46
  • № 45
  • № 44
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/14
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Червень , 2015/№ 50

Уточнити ПДВ можна, а отримати БВ — ні!

http://tinyurl.com/y43b5v9z
ДФСУ у листі від 28.05.2015 р. № 11246/6/99-99-19-03-02-15 повідомила, що уточнені суми ПДВ не можуть бути передекларовані як бюджетне відшкодування (БВ).

Так, автори листа зауважили: якщо підприємством у таблиці 1 додатка 2 до декларації з ПДВ за лютий 2015 року помилково не було відображено непогашений залишок сум ПДВ, що були заявлені до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року, платник може виправити таку помилку.

Для цього він подає уточнюючий розрахунок до такої декларації (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Податкового кодексу України; далі — ПКУ) з поданням додатка 2, який містить інформацію про уточнені показники, зокрема, у графі 5 таблиці 1.

Надалі суми, відображені у графі 5 таблиці 1 додатка 2, можуть бути спрямовані лише для врахування у розрахунку реєстраційної суми ( п.п. «а» п. 33 підрозд. 2 розд. XX ПКУ) і не можуть бути передекларовані як бюджетне відшкодування.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
ПДВ, бюджетне відшкодування додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті