ВРУ спростила надання субсидій: «казав пан — кожух дам…»

В обраному У обране
Друк
Верховна Рада України
Податки та бухгалтерський облік Червень, 2015/№ 52
Парламент ухвалив Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (щодо нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам)» (базовий законопроект від 20.04.2015 р. № 2676).

За задумом депутатів, цей документ мав би спростити процедуру призначення субсидій пенсіонерам та інвалідам. Так, непрацюючим пенсіонерам та непрацюючим інвалідам, які зареєстровані у житловому приміщенні (будинку) і склад сім’ї яких складається лише з них, не треба буде звертатися до органів праці та соцзахисту населення за отриманням субсидії. Розрахунки будуть проводитися на підставі відомостей від Пенсійного фонду та інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в порядку обміну інформацією.

Водночас, не все так гладко, як запевняють законодавці. Наприклад, працюючим пенсіонерам та працюючим інвалідам треба подавати довідки про доходи. А, як відомо, для решти претендентів на отримання субсидії Кабмін вже давно скасував таку необхідність (детальніше читайте в «Податки та бухгалтерський облік», 2015, № 28, с. 22). Отож не виключено, що зазначений Закон буде заветований Президентом. Про його подальшу долю ми повідомимо на сторінках нашого видання.

Теги субсидія
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити