(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
11/14
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Жовтень , 2015/№ 80

Працівника призвали до війська: що з ПСП?

http://tinyurl.com/y5b7yruw
ДФСУ у Базі знань (підрозділ 103.08.01) розглянула запитання щодо застосування ПСП до заробітку працівника, призваного на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, який отримує заробітну плату (середній заробіток) та одночасно грошове чи майнове (речове) забезпечення військовослужбовця, що виплачуються з бюджету.

Податківці зауважують, що у такій ситуації роботодавець під час нарахування заробітної плати такому працівнику не має права надавати йому податкову соціальну пільгу (підстава — п.п. 169.2.3 Податкового кодексу України).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
податкова соціальна пільга, мобілізація додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті