(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
13/14
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Жовтень , 2015/№ 80

Чи мають право єдинники вносити ТМЦ до СК юросіб?

На запитання, чи може юридична особа — платник ЄП 3 групи здійснювати операції з внесення коштів або майна до статутного капіталу (СК) іншої юридичної особи в обмін на корпоративні права, фахівці ДФСУ у Базі знань (підрозділ 108.01.02) надали неочікувану відповідь.

Податківці розповіли, що юридична особа — платник єдиного податку 3 групи може вносити кошти або майно (!) до статутного капіталу іншої юридичної особи.

Водночас, якщо такі операції здійснюються на постійній основі, то це може розглядатися як фінансове посередництво. А от діяльність у сфері фінансового посередництва єдиноподатники 3 групи здійснювати не мають права. Така діяльність для них заборонена п.п. 291.5.1 Податкового кодексу України.

єдинник, ТМЦ, статутний капітал додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті