(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 87
  • № 86
  • № 85
  • № 84
  • № 83
  • № 82
  • № 80
  • № 79
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
15/18
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Жовтень , 2015/№ 81

Єдиноподатники 4 групи повинні платити «прибуткові» аванси з дивідендів

http://tinyurl.com/yxd2y5tv
ДФСУ в листі від 12.08.2015 р. № 17056/6/99-99-15-03-01-15 роз’яснила, зокрема, питання оподаткування дивідендів, що виплачуються платниками ЄП 4 групи засновникам.

Автори листа наголосили, що винятків щодо несплати авансового внеску з податку на прибуток, передбаченого п.п. 57.11.2 Податкового кодексу України для юридичних осіб — сільськогосподарських товаровиробників, у Кодексі не передбачено.

Щодо нюансів справляння дивідендів більше інформації ви знайдете у нашому коментарі до листа ДФСУ від 29.01.2015 р. № 2707/7/99-99-19-02-01-17 («Податки та бухгалтерський облік», 2015, № 12, с. 7).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
єдиноподатник, дивіденди, аванс додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті