(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 81
  • № 80
  • № 79
  • № 78
  • № 77
  • № 76
  • № 75
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
16/21
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Жовтень , 2015/№ 82

…а про укладення ЦПД — не треба

ДФСУ у листі від 03.09.2015 р. № 21446/10/28-10-06-11 підтвердила озвучену раніше в Базі знань позицію: повідомлення про дату початку дії укладених цивільно-правових договорів (ЦПД) з фізичними особами не потрібно подавати до органів ДФС.

Адже укладання договорів цивільно-правового характеру не регулюється ст. 24 Кодексу законів про працю.

Принагідно автори листа нагадали, що повідомлення про прийняття працівника на роботу, надані до територіальних органів ДФС не за основним місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою, вважаються такими, що не подавались.

цивільно-правовий договір, фізичні особи, повідомлення додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті