(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 70
  • № 68-69
  • № 67
  • № 66
  • № 65
  • № 64
  • № 63
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
14/17
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Вересень , 2015/№ 71

Загальну вартість навчання розподіляють за роками та місяцями

Чи підлягає обкладенню ПДФО сума, сплачена суб’єктом господарювання за навчання фізособи — найманого працівника одним платежем у поточному році за весь період навчання, який дорівнює декільком рокам?

Законодавством не встановлено обмежень щодо строку, за який роботодавець має право здійснити оплату за навчання найманого працівника.

Якщо суб’єкт господарювання заплатив за навчання фізичної особи — найманого працівника однією сумою в поточному році за весь період навчання, який становить декілька років, така сума з урахуванням розміру, визначеного п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу, оподаткуванню не підлягає.

При цьому, якщо працівник припиняє трудові відносини з роботодавцем протягом періоду такого навчання або трьох років після закінчення вищого та/або професійно-технічного навчального закладу, то сума, сплачена як компенсація вартості навчання, прирівнюється до додаткового блага, наданого такому працівнику протягом року, на який припадає таке припинення трудових відносин, і підлягає оподаткуванню в загальному порядку.

навчання, оплата, ПДФО додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті