(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 67-68
  • № 66
  • № 65
  • № 64
  • № 63
  • № 62
  • № 61
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
18/22
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Серпень , 2016/№ 69

ДФСУ наполягає на 180-денному терміні реєстрації ПН

У листі ДФСУ від 02.08.2016 р. № 16689/6/99-99-15-03-02-15 фіскали роз’яснюють: ПКУ визначає розмір штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію ПН та/або РК до них в ЄРПН, але лише в межах 180 календарних днів з дати їх складання. У зв’язку із цим, платник податку має можливість зареєструвати ПН та/або РК протягом 15 календарних днів, наступних за датою їх складання, або протягом 180 календарних днів з дати їх складання за умови застосування штрафних санкцій, визначених ст. 120¹ ПКУ.

Нашу думку з цього приводу читайте у «Податки та бухгалтерський облік», 2016, № 61, с. 9.

реєстрація податкової накладної додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті