Якщо старшій дитині виповнюється 18 років

В обраному У обране
Друк
Калашникова Лілія, Соломіна Марія, експерти з питань оплати праці
Податки & бухоблік Лютий, 2016/№ 12
На підприємстві працює жінка, яка має двох дітей віком до 18 років і користується правом на податкову соціальну пільгу на підставі п.п. 169.1.2 ПКУ. 10 березня 2016 року старшій дитині виповнюється 18 років. Чи можна застосовувати до її зарплати за березень 2016 року пільгу за цією підставою?

Підпунктом 169.3.3 ПКУ визначено, що ПСП на дітей надається до кінця року, в якому дитині виповнилося 18 років.

З умови запитання випливає, що 18 років дитині працівниці виповнюється у 2016 році. Отже, не тільки в березні, а й до кінця 2016 року ця працівниця матиме право на ПСП на двох дітей, якщо, звичайно, її заробітна плата за звітний місяць не перевищить граничного розміру доходу, що дає право на застосування ПСП. Зауважимо: працівниця, яка утримує двох дітей віком до 18 років, має право на застосування ПСП у розмірі, що дорівнює у 2016 році 1378,00 грн.(див. п.п. 169.1.2 ПКУ).

Теги ПСП діти
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд