Прикро, але потяг пішов

В обраному У обране
Друк
Калашникова Лілія, Соломіна Марія, експерти з питань оплати праці
Податки та бухгалтерський облік Лютий, 2016/№ 12
Працівник прийнятий за переведенням з іншого підприємства з 1 лютого 2016 року. На попередньому місці роботи до його заробітної плати застосовувалася ПСП на трьох дітей за п.п. 169.1.2 ПКУ. Згідно зі свідоцтвом про народження старшої дитини 2 січня 2016 року їй виповнилося 18 років. Чи буде цей працівник мати право на ПСП на трьох дітей за новим місцем роботи?

На жаль, ні. Зараз пояснимо чому.

Підпунктом 169.2.2 ПКУ визначено: ПСП починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви від платника податку про застосування пільги і документів, що підтверджують таке право.

Розмір ПСП на дітей згідно з п.п. 169.1.2 ПКУ залежить від того, скількох дітей віком до 18 років утримує платник податків.

Оскільки на день подання заяви про застосування ПСП працівник, про якого йдеться в запитанні, утримує тільки двох дітей віком до 18 років, то й ПСП згідно з п.п. 169.1.2 ПКУ він матиме з розрахунку на двох, а не на трьох дітей. Це підтверджують податківці в листі від 25.02.2011 р. № 3891/6/17-0715.

А ось якби працівник залишився працювати на колишньому місці роботи (не звільнявся), то він би мав право на ПСП на трьох дітей до кінця 2016 року за умови, що його заробітна плата не перевищувала граничний розмір, який дає право на застосування пільги. Детальніше — у попередньому запитанні.

Теги ПСП діти
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити