(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 11
  • № 10
  • № 9
  • № 8
  • № 7
  • № 6
  • № 5
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
16/33
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Лютий , 2016/№ 12

ПСП на дітей, якщо діти від різних чоловіків

Працівниця була прийнята на роботу в січні 2016 року. У лютому вона подала заяву про застосування ПСП у розмірі, установленому п.п. 169.1.2 ПКУ, і документи, що підтверджують таке право. З наданих документів виходить, що вона має трьох дітей віком до 18 років, двоє з яких від попереднього шлюбу (батько дітей помер) і одна від другого шлюбу, в якому вона зараз перебуває. Зарплата працівниці за лютий 2016 року — 4000,00 грн. Чи можна до її зарплати застосовувати ПСП за цією підставою та в якому розмірі?

Ваша працівниця має право на ПСП на трьох дітей у розмірі, установленому п.п. 169.1.2 ПКУ, за умови, що її заробітна плата за місяць не перевищить граничного розміру доходу, що дає право на ПСП.

Розрахуємо граничний розмір доходу, що дає право на ПСП для цієї працівниці:

1930 х 3 = 5790 (грн.).

Оскільки сума заробітної плати за лютий 2016 року (4000 грн.) не перевищила граничного розміру доходу (5790 грн.), то при визначенні бази оподаткування її сума буде зменшена на ПСП на дітей.

Визначимо розмір ПСП на трьох дітей, що надається згідно з п.п. 169.1.2 ПКУ:

689 х 3 = 2067 (грн.).

Таким чином, з лютневої зарплати працівниці буде утримано ПДФО в сумі: (4000 - 2067) х 18 : : 100 = 347,94 (грн.).

ПСП, діти додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті