(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 11
  • № 10
  • № 9
  • № 8
  • № 7
  • № 6
  • № 5
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
19/33
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Лютий , 2016/№ 12

Порівнюємо зарплату, а решта не приймається в рахунок

Працівнику підприємства нараховано заробітну плату в розмірі 1900,00 грн. Крім того, в нього як у фізичної особи роботодавець орендує автомобіль. Щомісячна сума орендної плати становить 600,00 грн. Чи потрібно враховувати суму орендної плати при визначенні граничного розміру доходу для застосування ПСП?

Ні, не потрібно.

ПСП застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати ( п.п. 169.2.1 ПКУ). Під терміном «заробітна плата» розуміють основну і додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, що виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму ( п.п. 14.1.48 ПКУ).

Таким чином, ПСП застосовують тільки до доходів, отриманих за трудовим договором.

Орендний дохід фізособа отримує за цивільно-правовим договором. А отже, його суму не слід брати до уваги при визначенні права працівника на ПСП.

ПСП, орендна плата додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті