(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 11
  • № 10
  • № 9
  • № 8
  • № 7
  • № 6
  • № 5
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
20/33
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Лютий , 2016/№ 12

Декретні та ПСП

Працівниці в лютому 2016 року за відпрацьовані нею 5 робочих днів нараховано заробітну плату в розмірі 400,00 грн. Крім того, цього місяця їй нараховано до виплати допомогу по вагітності та пологах у сумі 5800,00 грн. Чи застосовується ПСП до заробітної плати такої працівниці?

Так, застосовується. Підпунктом 165.1.1 ПКУ сума допомоги по вагітності та пологах віднесена до доходів, що не включаються до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку, і не є заробітною платою для цілей ПКУ.

Нарахована сума зарплати за лютий (400 грн.) не перевищує граничного розміру доходу, що дає право на ПСП. Тому при визначенні бази оподаткування лютнева зарплата може бути зменшена на суму ПСП (за наявності відповідної заяви та підтвердних документів (за необхідності)).

ПСП, декретні додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті