(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 11
  • № 10
  • № 9
  • № 8
  • № 7
  • № 6
  • № 5
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
26/33
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Лютий , 2016/№ 12

Документ не потрібен?!

Яка передбачена форма заяви (довідки) — підтвердження, що чоловік (дружина) не користується правом на підвищений граничний розмір доходу кратно кількості дітей, що дає право на ПСП?

Якщо платник податку має право на застосування податкової соціальної пільги, передбаченої п.п. 169.1.2 ПКУ, то згідно із п.п. 169.4.1 ПКУ граничний розмір доходу одному з батьків визначається як добуток суми, визначеної в абзаці першому п.п. 169.4.1 ПКУ, та відповідної кількості дітей.

Відомості про те, що чоловік (дружина) такого платника податку при одержанні податкової соціальної пільги за місцем роботи не користується правом на збільшення розміру доходу кратно кількості дітей, відображаються у заяві, яка надається платником податку роботодавцю на застосування податкової соціальної пільги.

При цьому окремої форми заяви або довідки — підтвердження того, що чоловік або дружина не користується правом на збільшення розміру доходу кратно кількості дітей, нормами ПКУ та іншими нормативно-правовими актами не передбачено.

ПСП, діти додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті