Документ не потрібен?!

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Лютий, 2016/№ 12
Яка передбачена форма заяви (довідки) — підтвердження, що чоловік (дружина) не користується правом на підвищений граничний розмір доходу кратно кількості дітей, що дає право на ПСП?

Якщо платник податку має право на застосування податкової соціальної пільги, передбаченої п.п. 169.1.2 ПКУ, то згідно із п.п. 169.4.1 ПКУ граничний розмір доходу одному з батьків визначається як добуток суми, визначеної в абзаці першому п.п. 169.4.1 ПКУ, та відповідної кількості дітей.

Відомості про те, що чоловік (дружина) такого платника податку при одержанні податкової соціальної пільги за місцем роботи не користується правом на збільшення розміру доходу кратно кількості дітей, відображаються у заяві, яка надається платником податку роботодавцю на застосування податкової соціальної пільги.

При цьому окремої форми заяви або довідки — підтвердження того, що чоловік або дружина не користується правом на збільшення розміру доходу кратно кількості дітей, нормами ПКУ та іншими нормативно-правовими актами не передбачено.

Теги ПСП діти
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити