ЄСВ і «солдати підприємства»

В обраному У обране
Друк
Кепіна Світлана, начальник Управління адміністрування єдиного внеску і методології Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб ДФСУ
Податки та бухгалтерський облік Лютий, 2016/№ 17
На підприємстві є працівники, які проходять строкову військову службу, а також військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. За ними зберігаються місце роботи (посада) і середній заробіток. Чи потрібно на такий середній заробіток нараховувати ЄСВ? Як відображати його у Звіті з ЄСВ?

Відповідно до змін, унесених Законом України від 24.12.2015 р. № 911-VIII у ст. 119 Кодексу законів про працю України з 01.01.2016 р. усі роботодавці, у тому числі й фізособи-підприємці, зобов’язані продовжувати зберігати місце роботи (посаду) і середній заробіток за працівниками:

— призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та/або введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації;

— призваними під час мобілізації, на особливий період і такими, що підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжили військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом, не більше ніж на строк укладеного контракту.

Причому середній заробіток, нарахований за період з 1 січня 2016 року зазначеним вище «солдатам підприємства», повинен виплачуватися за рахунок коштів роботодавця без подальшої його компенсації з бюджету.

Частиною 7 ст. 7 Закону № 2464 встановлено право платників ЄСВ не нараховувати на виплати та не утримувати ЄСВ з виплат, які компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом у зв’язку з мобілізацією, на особливий період, або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та/або введення воєнного стану.

Оскільки, як зазначалося вище, середній заробіток, нарахований «солдатам підприємства» за період з 1 січня 2016 року, не підлягає компенсації з бюджету, то на його суму слід нараховувати ЄСВ у загальному порядку.

У Звіті з ЄСВ сума середнього заробітку відображається в таблиці 1 в загальній сумі заробітної плати залежно від категорії роботодавця — платника ЄСВ.

У таблиці 6 форми Д4 середній заробіток мобілізованих працівників, строковиків і контрактників зазначається з кодом типу нарахувань 47 у графі 9. Це узгоджується зі змінами, які планується внести до Порядку формування та подання страхувальниками звіту з ЄСВ, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435.

Водночас, оскільки на сьогодні ці зміни перебувають на етапі узгодження, то не буде помилкою, якщо в таблиці 6 Звіту за формою № Д4 за січень 2016 року заробіток «солдатів підприємства» було відображено з кодом типу нарахувань 1 у графі 9 як звичайну зарплату. Тобто подавати в цьому випадку «скасовуючу» і «початкову» таблиці 6, щоб виправити код типу нарахувань з «1» на «47», не потрібно.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити