(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 105
  • № 104
  • № 103
  • № 102
  • № 101
  • № 100
  • № 99
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
14/18
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Січень , 2016/№ 1-2

Інвестнерухомість і «податкові» різниці

Податківці у листі від 11.12.2015 р. № 26445/6/99-99-19-02-02-15 роз’яснили, що у випадку обрання підприємством методу оцінки інвестиційної нерухомості за первісною вартістю, такий об’єкт підлягає амортизації згідно з П(С)БО 7 «Основні засоби».

Тому платник податку на прибуток коригує фінансовий результат до оподаткування на різниці, які формуються відповідно до положень ст. 138 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), у тому числі нараховану амортизацію. Звісно, йдеться лише про тих платників, які зобов’язані проводити такі коригування або добровільно прийняли рішення щодо їх проведення.

Водночас якщо підприємство обирає метод оцінки інвестиційної нерухомості за справедливою вартістю, то об’єкт інвестиційної нерухомості не підлягає амортизації згідно з П(С)БО 7. Тому платник податку на прибуток не коригує фінансовий результат до оподаткування на різниці, передбачені ст. 138 ПКУ.

Докладніше із цього питання читайте у «Податки та бухгалтерський облік», 2015, № 79, с. 35.

інвестиційна нерухомість, податкові різниці додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті