(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 38
  • № 37
  • № 35-36
  • № 34
  • № 33
  • № 32
  • № 31
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
15/18
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Травень , 2016/№ 39

Що таке ціна придбання? — ліберальна думка ДФСУ

Фахівці ДФСУ у листі від 13.04.2016 р. № 8220/6/99-99-19-03-02-15 констатували, що для товарів, придбаних на митній території України або ввезених на митну територію України, ціна придбання визначається як вартість майна, за якою таке майно набуте у власність, тобто ціна, зазначена в договорі на придбання товару (контрактна вартість).

Нагадаємо, що відповідно до п. 188.1 ПКУ база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг не може бути нижче ціни придбання таких товарів/послуг. Проте наразі в ПКУ не визначено, що таке ціна придбання товару. Тож, на нашу думку, безпечніше орієнтуватися на первісну вартість таких товарів, яку формують у бухобліку. Детальніше про це читайте у «Податки та бухгалтерський облік», 2015, № 91, с. 8.

ціна придбання додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті