(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 76
  • № 75
  • № 74
  • № 73
  • № 72
  • № 71
  • № 70
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
18/20
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Вересень , 2016/№ 77

Помились в «ознаці» у ф. № 1ДФ? ВАСУ каже: не переймайтесь

ВАСУ в постанові від 08.06.2016 р. № К/9991/81772/12 доходить висновку, що відображення в розрахунках за ф. № 1ДФ нарахованого (виплаченого) доходу з помилковою ознакою не можна кваліфікувати як подання звітності з недостовірними відомостями. Якщо в розрахунках ф. № 1ДФ відображалися правильні суми за правильні періоди, то помилка в «ознаці» не впливає на зміст розрахунку.

Натомість податківці виходять з того, що відображення платником податку у розрахунках за ф. № 1ДФ нарахованого (виплаченого) доходу з помилковою ознакою карається штрафом згідно з п. 119.2 ПКУ у розмірі 510 грн. (1020 грн. — за ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення).

1ДФ, недостовірні відомості, ознака доходу, помилка додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті