(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 30
  • № 29
  • № 28
  • № 27
  • № 26
  • № 25
  • № 24
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
21/23
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Квітень , 2017/№ 31

Змінено правила користування електроенергією

НКРЕКП постановою від 06.04.2017 р. № 492 унесла зміни до Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 р. № 28.

Зокрема, суб’єкти господарювання, які надають житлово-комунальні послуги населенню, а також установи та організації, які утримуються за рахунок коштів (внесків) населення, здійснюють повну оплату вартості обсягу спожитої електричної енергії один раз за фактичними показниками засобів обліку на початку періоду, наступного за розрахунковим. Установи та організації, які фінансуються з державного та/або місцевого бюджету, можуть здійснювати оплату вартості електроенергії за попередньою оплатою, плановими платежами з наступним перерахунком або оплатою, що проводиться за вартість прийнятих ресурсів.

Таким чином, до таких суб’єктів господарювання не застосовується п.п. 4.2.2 Правил, за яким за перевищення договірних величин споживання електричної енергії споживач має сплатити її постачальнику двократну вартість різниці фактично спожитої та договірної величин.

правила користування електроенергією, житлово-комунальні послуги, оплата вартості додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті