Змінено правила користування електроенергією

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Квітень, 2017/№ 31
НКРЕКП постановою від 06.04.2017 р. № 492 унесла зміни до Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 р. № 28.

Зокрема, суб’єкти господарювання, які надають житлово-комунальні послуги населенню, а також установи та організації, які утримуються за рахунок коштів (внесків) населення, здійснюють повну оплату вартості обсягу спожитої електричної енергії один раз за фактичними показниками засобів обліку на початку періоду, наступного за розрахунковим. Установи та організації, які фінансуються з державного та/або місцевого бюджету, можуть здійснювати оплату вартості електроенергії за попередньою оплатою, плановими платежами з наступним перерахунком або оплатою, що проводиться за вартість прийнятих ресурсів.

Таким чином, до таких суб’єктів господарювання не застосовується п.п. 4.2.2 Правил, за яким за перевищення договірних величин споживання електричної енергії споживач має сплатити її постачальнику двократну вартість різниці фактично спожитої та договірної величин.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити