(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 64
  • № 63
  • № 62
  • № 61
  • № 60
  • № 59
  • № 58
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
17/18
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Серпень , 2017/№ 65

Імпортуємо обладнання для гарантійної заміни: що з ПК?

ДФСУ у листі від 28.07.2017 р. № 1421/6/99-99-15-03-02-15/ІПК роз’яснює особливості оподаткування обладнання, ввезеного в митному режимі імпорту зі сплатою всіх митних платежів та ПДВ і поставленого нерезидентом безоплатно в порядку заміни раніше придбаного обладнання, яке, у свою чергу, було вивезено в митному режимі експорту (в зв’язку з виявленням дефектів було повернуто постачальнику-нерезиденту).

Підставою для віднесення до податкового кредиту (ПК) сум ПДВ, сплачених при ввезенні товарів на митну територію України, у тому числі якщо такий товар від постачальника-нерезидента передається покупцеві-резиденту безоплатно у зв’язку з його гарантійною заміною, є належним чином оформлена митна декларація.

Якщо витрати на сплату митних платежів та ПДВ компенсуються постачальником-нерезидентом, то обов’язку нарахувати податкові зобов’язання відповідно до п. 198.5 ПКУ у такого покупця не виникає за умови, що такий ввезений товар (обладнання) використовується в межах господарської діяльності покупця в оподатковуваних ПДВ операціях.

обладнання, гарантійна заміна, ввезення у митному режимі імпорту, вивезення в митному режимі експорту, податковий кредит, ПДВ, митні платежі додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті