(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 12
  • № 11
  • № 10
  • № 09
  • № 08
  • № 07
  • № 06
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
18/20
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Лютий , 2017/№ 13

«Санітарно-гігієнічне» використання води — все одно подайте заяву!

Податківці у листі від 30.01.2017 р. № 2069/7/99-99-12-03-04-17 зауважують: якщо платник рентної плати за спецводовикористання у звітному (податковому) році планує здійснювати використання води виключно для власних питних та санітарно-гігієнічних потреб, він має подати про це заяву (у довільній формі).

Заява подається не пізніше граничного строку подання податкової звітності з рентної плати за І квартал звітного (податкового) року у відповідний контролюючий орган (цього року — не пізніше 10 травня). Лише тоді, на думку податківців, звітність зі «спецводоренти» протягом податкового (звітного) року можна не подавати.

Зі свого боку зауважимо, що така вимога є вигадкою фіскалів, оскільки нічого подібного щодо подання звітності із рентної плати ПКУ не передбачає. Натомість згідно із п. 49.2 ПКУ, якщо у звітному періоді у платника податків не виникають об’єкти оподаткування, або немає показників, які підлягають декларуванню, він має право не подавати податкові декларації без жодних додаткових умов.

рентна плата за спецводокористування, заява про відсутність об’єкта оподаткування додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті