Індексація: включати до мінзарплати чи ні?

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Лютий, 2017/№ 17

Мінсоцполітики у листі від 13.02.2017 р. № 317/0/101-17/282 дійшло висновку, що сума індексації, визначена відповідно до п. 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078, включається до виплат, які мають враховуватись при забезпеченні мінімального розміру заробітної плати.

Докладний коментар на цю тему читайте в одному з найближчих номерів «Податки та бухгалтерський облік».

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити