Тривалість робочого дня під час відпустки для догляду до 3 років

Богданова Анастасія, експерт з питань оплати праці
Податки & бухоблік Липень, 2017/№ 56
В обраному У обране
Друк
Якої максимальної тривалості може бути робочий день жінки, яка, не виходячи з відпустки для догляду за дитиною, хоче працювати на умовах неповного робочого часу?

Чинне законодавство дозволяє жінці, яка перебуває у відпустці для догляду до 3 років, працювати на умовах неповного робочого часу або вдома (ст. 179 КЗпП, ст. 18 Закону про відпустки). Для цього вона може звернутися з відповідною заявою до роботодавця.

На підставі заяви жінки (у якій має бути вказаний бажаний режим роботи) роботодавець видає відповідний наказ (розпорядження).

Нагадаємо, що неповний робочий час допускається встановлювати шляхом:

— зменшення тривалості щоденної роботи (неповний робочий день);

— зменшення кількості днів роботи (неповний робочий тиждень);

— зменшення тривалості щоденної роботи і кількості днів роботи (поєднання неповного робочого дня і неповного робочого тижня).

З положень ст. 56 КЗпП виходить, що неповним вважається робочий час, який має меншу тривалість, ніж установлений нормативними актами, у тому числі розпорядчими актами підприємства.

Тобто для того, щоб робочий час працівниці вважався неповним, достатньо, щоб він був меншим нормальної тривалості, а на скільки меншим (на годину, дві, три тощо) — це вирішувати працівниці і її роботодавцеві.

Незважаючи на встановлення неповного робочого часу, стосовно такої працівниці діють загальні положення трудового законодавства.

Працю жінки, що приступила до роботи в умовах неповного робочого часу в період відпустки до 3 років, оплачують пропорційно відпрацьованому робочому часу або залежно від виробітку.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд