Кого не можна направити у відрядження

В обраному У обране
Друк
Редактор Наталія Вороная і податковий експерт Наталія Чернишова
Податки та бухгалтерський облік Липень, 2017/№ 58

Відрядження на багатьох підприємствах — не рідкість, а інколи й зовсім регулярна справа. Однак, плануючи відрядження, потрібно враховувати, що не кожного співробітника КЗпП дозволяє відряджати. Кому ж відрядження «протипоказане» законодавством? Давайте дивитися!

Кого не можна направити у відрядження

№ з/п

Категорії працівників

Коментар

1

Вагітні жінки та жінки, які мають дітей віком до 3 років (ст. 176 КЗпП)

Для зазначених категорій працівників установлено повну заборону на відрядження

2

Батьки, які мають дітей віком до 3 років і виховують їх без матері (у тому числі в разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі) (ст. 1861 КЗпП)

3

Опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі дітей віком до 3 років (ст. 1861 КЗпП)

4

Жінки, які мають дітей віком від 3 до 14 років або дітей-інвалідів (ст. 177 КЗпП)

Ці категорії працівників можуть бути направлені у відрядження в разі дотримання таких умов:

— від них отримано письмову згоду на відрядження;

— вони ознайомлені з правом відмови від відрядження*

5

Батьки, які мають дітей віком від 3 до 14 років або дітей-інвалідів і які виховують їх без матері (у тому числі в разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі) (ст. 1861 КЗпП)

6

Опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі дітей віком від 3 до 14 років або дітей-інвалідів (ст. 1861 КЗпП)

7

Працівник у період його тимчасової непрацездатності

На період тимчасової непрацездатності працівнику надається листок непрацездатності, який є підставою для звільнення від роботи. Тому для залучення працівника до виконання службового доручення в період тимчасової непрацездатності немає законних підстав (див. лист Мінфіну від 20.01.2007 р. № 31-18030-07-10/854)

8

Працівник, який перебуває у відпустці

Якщо існує крайня необхідність направити у відрядження працівника, який перебуває у відпустці, то перш за все з його згоди слід видати наказ про відкликання такого працівника з відпустки**, а вже потім направити його у відрядження

* Зазначене ознайомлення можна здійснити в один із таких способів:

— надіслати працівнику повідомлення;

— уключити формулювання, що підтверджує факт ознайомлення працівника з його правом на відмову від направлення у відрядження, до заяви з вираженням згоди;

— ввести у форму наказу про направлення у відрядження додатковий реквізит «Відмітка про ознайомлення з правом на відмову від направлення у службове відрядження відповідно до КЗпП».

** Пам’ятайте: працівник може бути відкликаний з відпустки лише у випадках, передбачених ч. 3 ст. 12 Закону про відпустки (див. спецвипуск «Податки та бухгалтерський облік», 2017, № 32, с. 34).

Зверніть увагу: за порушення правил трудового законодавства, у тому числі за направлення у відрядження працівників, яких законом заборонено відряджати, роботодавця можуть покарати штрафними санкціями, передбаченими ст. 265 КЗпП. Крім того, посадові особи підприємств і фізособи-підприємці за таке порушення можуть бути притягнені до адміністративної відповідальності на підставі ст. 41 КУпАП.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити