Матдопомога? На вихід!

В обраному У обране
Друк
Калашникова Лілія, податковий експерт, Костенко Ніна, експерт з питань оплати праці, Соломіна Марія, податковий експерт, Ушакова Лілія, податковий експерт
Податки & бухоблік Квітень, 2018/№ 30
У розрахунковому періоді працівникові нараховувалися відпускні за період попередньої відпустки і матдопомога до відпустки. Чи беруть участь ці виплати в розрахунку поточних відпускних?

Незважаючи на те, що ці виплати пов’язані між собою, одна з них братиме участь у розрахунку відпускних, а другій там місця немає. Так, відпускні, нараховані працівникові за час перебування в попередній відпустці, візьмуть участь у розрахунку середньої зарплати для визначення суми відпускних на підставі абз. 4 п. 3 Порядку № 100. А ось матдопомогу до розрахунку «відпускної» середньої зарплати не включають (див. п.п. «би» п. 4 Порядку № 100). До речі, на підставі п.п. «б» п. 4 Порядку № 100 при розрахунку середньої зарплати для оплати відпусток не враховують й інші одноразові виплати: компенсацію за невикористану відпустку, вихідну допомогу тощо.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд