Захворів у відпустці. Перенесення і продовження в ЄСВ-звітах

В обраному У обране
Друк
Огай Олена, експерт з питань оплати праці, Ушакова Лілія, експерт з питань оплати праці
Податки та бухгалтерський облік Липень, 2018/№ 59
Хворіти — погано, а хворіти у відпустці — ще гірше. Як «солодку пігулку» законодавець передбачив для хворіючого відпускника право продовжити або перенести свою відпустку. Які дії повинен вчинити бухгалтер? Усе залежатиме від ситуації.
Сторнуємо. Перераховуємо. Звітуємо…

Отримав відпускні і захворів. Чи захворів, уже перебуваючи у відпустці. Чи не виходячи з відпустки, застряг на лікарняному. Варіанти подій схожі. Документальне оформлення перенесення і продовження відпустки в таких ситуаціях теж мало чим відрізняється одне від одного.

А як бути з відпускними і лікарняними? Треба сторнувати, нарахувати, перерахувати, показати у звітах… Чи аналогічні ці дії для усіх таких ситуацій?

Пропонуємо врахувати усі обставини на прикладах.

Акцент зробимо на найпоширеніших ситуаціях-збігах звичайної щорічної відпустки і лікарняного «на себе».

Початок первинної і продовженої відпустки — один місяць

Приклад 1. Тривалість щорічної основної відпустки на підприємстві — 28 календарних днів. Працівникові надана щорічна основна відпустка з 16 по 29 липня 2018 року. Відпускні виплачені 06.07.2018 р. у розмірі 2800 грн. Але працівник до початку відпустки захворів (лікарняний з 9 по 17 липня 2018 року). Лікарняні нараховані в липні у сумі — 1890 грн. На підставі заяви працівника відпустка продовжена на 2 дні, не використані у зв’язку з хворобою. Зарплата за липень (10 роб. дн.) — 3000 грн.

Обов’язок продовжити або перенести щорічну відпустку працівнику, якщо на цей період припадає тимчасова непрацездатність, закріплено в п. 1 ч. 2 ст. 80 КЗпП і п. 1 ч. 2 ст. 11 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР.

Причому перенести або продовжити відпустку можна за умови, що тимчасова непрацездатність засвідчена в установленому порядку. Це означає, що у працівника обов’язково має бути листок непрацездатності.

Якщо працівник захворів до виходу у відпустку, лікарняний лист не подав (наприклад, тому що він ще не закритий) і наполягає на наданні йому відпустки в раніше обумовлений термін, то відпустку надають і оплачують у загальному порядку.

Щорічну відпустку продовжують на кількість календарних днів тимчасової непрацездатності, що припадають на її період.

Святковий день, що припав на період хвороби, при продовженні (перенесенні на інший термін) щорічної відпустки не враховуємо

Після надання листка непрацездатності не використана у зв'язку із хворобою працівника частина щорічної відпустки надається після закінчення хвороби або переноситься на інший період.

Що стосується лікарняних, то їх у ситуації, що розглядається, нараховують у загальному порядку.

Але повернемося до умови прикладу 1.

У ньому відпустка продовжується. Причому оскільки первісна дата виходу у щорічну відпустку і дата першого дня такої відпустки після закінчення тимчасової непрацездатності (продовженої відпустки) припадають на один місяць, то відпускні перераховувати не потрібно.

Раніше виплачені відпускні залишаються у працівника. Вони є платою за дні продовженої після хвороби відпустки.

ЄСВ-звіт. Оскільки все відбулося в одному місяці, то із заповненням таблиці 6 Звіту з ЄСВ проблем не буде. У прикладі лікарняні та відпускні за липень нараховані в липні і потраплять у ЄСВ-звіт за липень (див. рис. 1).

Рис. 1. Фрагмент заповнення таблиці 6 Звіту за формою № Д4 за липень 2018 року. Продовження відпустки через хворобу у рамках одного місяця

Податковий розрахунок за формою № 1ДФ. «Перенесені» відпускні у розділи I і II форми № 1ДФ потраплять в згорнутому вигляді в один рядок із зарплатою за три місяці кварталу.

Початок первинної і перенесеної відпустки — різні місяці

Приклад 2. Ситуація як у прикладі 1. Тільки 12 днів щорічної відпустки надані після закінчення хвороби, а 2 дні перенесли на 6 і 7 серпня 2018 року, приєднавши до другої частини щорічної відпустки (14 календарних днів), яка буде надана працівникові в цей період згідно з графіком відпусток.

У цьому випадку суму відпускних, що нараховані за 2 перенесених дні відпустки, треба сторнувати. Припустимо, роботодавець устигає це зробити до «закриття» місяця — «сторно» проводиться в цьому ж місяці (липні). Враховуючи умови прикладу, його сума складе 400 грн. (200 грн. х 2 дні відпустки).

Тоді до Звіту з ЄСВ за липень потрапить зарплата (3000 грн.), сума лікарняних за липень (1890 грн.), «згорнута» сума відпускних за липень (2400 грн.).

ЄСВ-звіт за липень див. на рис. 2.

Рис. 2. Фрагмент заповнення таблиці 6 Звіту за формою № Д4 за липень 2018 року. «Сторно» відпускних через хворобу у рамках одного місяця

Для оплати періоду перенесеної на серпень відпустки необхідно розрахувати нову середню зарплату згідно з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою КМУ від 08.02.95 р. № 100.

Для її розрахунку береться новий розрахунковий період, в який увійдуть у тому числі й липневі зарплата, відпускні, лікарняні.

ЄСВ-звіт за серпень буде складений тоді з урахуванням «нової» суми відпускних.

Припустимо, що зарплата працівника за серпень склала 6000 грн., а «нова» сума за 16 днів відпустки (14 днів + 2 перенесених дні) — 3040 грн. Заповнимо ЄСВ-звіт за серпень (див. рис. 3).

Рис. 3. Фрагмент заповнення таблиці 6 Звіту за формою № Д4 за серпень 2018 року. Перенесена відпустка з липня на серпень

Початок первинної і продовженої відпустки — різні місяці

Приклад 3. Працівникові надана щорічна відпустка з 16 по 31 липня 2018 року. Відпускні — 3200 грн.(200 грн. х 16 к. дн.). Відпустку «перервав» лікарняний лист: з 26 липня по 3 серпня 2018 року. За письмовою домовленістю з працівником (заява) відпустка продовжена на 6 днів після закінчення хвороби (на 4 — 9 серпня 2018 року). Зарплата за липень (10 роб. дн.) склала 3000 грн., за серпень (15 роб. дн.) — 4500 грн.; сума лікарняних за липень (26 — 31 липня) — 1140 грн., за серпень (1 — 3 серпня) — 570 грн.

У цьому випадку суму відпускних за 26 — 31 липня 2018 року (дні «накладення» відпустки і лікарняного) треба сторнувати. Роботодавець про хворобу працівника дізнався вже в серпні. Через це «сторно» відпускних до «закриття» липня провести не вийшло. Воно проведене в серпні. Сума сторнованих відпускних складе 1200 грн. (200 грн. х 6 к. дн.).

Тому в ЄСВ-звіті за липень «залишаються»:

1) сума зарплати за липень (3000 грн.);

2) первинна сума відпускних за липень (уся! — 3200 грн.).

ЄСВ-звіт за липень виглядатиме так, як показано на рис. 4.

Рис. 4. Фрагмент заповнення таблиці 6 Звіту за формою № Д4 за липень 2018 року

Дати початку відпустки і продовженої відпустки припали на різні місяці (на липень і серпень відповідно). Тому для оплати серпневої відпустки необхідно розрахувати нову середню зарплату.

Таким чином, у серпневу відомість із зарплати і ЄСВ-звіт одночасно потраплять:

1) зарплата за серпень (4500 грн.);

2) сума лікарняних за липень (1140 грн.);

3) сума лікарняних за серпень (570 грн.);

4) «сторно» відпускних за липень (1200 грн.);

5) відпускні за 6 днів у серпні (розраховані виходячи з «нової» середньої зарплати — 1110 грн.).

Нагадаємо, що відповідно до п. 9 розд. IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435, внесення від’ємних значень сум у таблицю 6 допускається у разі відображення сторнованих сум відпускних. Тому в таблиці 6 ЄСВ-звіту сторнована сума відпускних відображається в окремому рядку із зазначенням:

— у графі 10 коду типу нарахувань «10»;

— у графі 11 — місяця, за який здійснюється «сторно» (липень);

— у графах 17 і 18 — сторнована сума відпускних зі знаком «-»;

— у графі 21 — ЄСВ зі знаком «-».

З урахуванням викладеного складемо ЄСВ-звіт за серпень (див. рис. 5).

Рис. 5. Фрагмент заповнення таблиці 6 Звіту за формою № Д4 за серпень 2018 року. Відображення сторнованих відпускних за липень і «нових» відпускних за серпень

Висновки

  • Якщо день початку продовженої через хворобу працівника відпустки збігся з місяцем її первинного надання — відпускні, виплачені до початку відпустки, не перераховуються.
  • Якщо день початку продовженої (перенесеної) відпустки припадає на наступний (інший) місяць — для оплати періоду продовженої (перенесеної) відпустки необхідно розрахувати нову середню зарплату.
  • Сторновані суми відпускних, що припадають на дні перебування працівника на лікарняному, відображають в ЄСВ-звіті в місяці здійснення такого сторнування.
  • «Сторно» відпускних і суму відпускних за один і той же місяць, відображені у бухобліку в одному місяці в таблиці 6 ЄСВ-звіту, «згортають» в один рядок.
  • Сторновані відпускні за один місяць і «нові» відпускні за інший місяць у таблиці 6 ЄСВ-звіту відображають у різних рядках.
  • У розділи I і II Податкового розрахунку за формою № 1ДФ «перенесені», «продовжені», сторновані відпускні потраплять у згорнутому вигляді в один рядок із зарплатою за три місяці кварталу.
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити