(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 26
  • № 25
  • № 24
  • № 23
  • № 22
  • № 19-20
  • № 18
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
16/17
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Березень , 2018/№ 21

Компенсація вартості сільгосптехніки — не дохід єдинника

http://tinyurl.com/y3du74bd
Податківці у листі ДФСУ від 22.02.2018 р. № 724/6/99-99-12-02-03-15/ІПК роз’яснили, що не включається до складу доходу платника єдиного податку третьої групи отримана часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки.

Це передбачено п. 292.11 ПКУ, у якому зазначено, що не належать до доходу платника ЄП суми коштів цільового призначення, що надійшли, зокрема, у межах державних або місцевих програм.

Про останні зміни у Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, читайте у «Податки та бухгалтерський облік», 2018, № 17, с. 2.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
сільськогосподарська техніка, часткова компенсація вартості, включення до складу доходу додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті